Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB0T21W41AC
KJB0T21W41AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB0T21W41AC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB0T21W41AC
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT PIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4731 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB0T21W41AC Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4731 pcs Tietolomake MIL-DTL-38999MIL-DTL-38999 Series III Class J & M Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Gauge tai Range - AWG 20
Käyttö Unshielded Kirjoita attribuutit Environment Resistant
Tyyppi For Male Pins pinosuunnassa Crimp
Suojuksen irrotus Circular Kuorimateriaali, Finish -
Shell Finish Aluminum Alloy Sarja MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS-tila Bulk Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 41
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan osanumero KJB0T21W41AC
Suuri halkaisija Mukana 21-41 Lisää materiaali -
sisältää - ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Kuvaus CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT PIN