Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T15F18AC
KJB6T15F18AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T15F18AC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T15F18AC
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB6T15F18AC Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4060 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 15-18 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen C
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 18
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.266" (32.16mm)