Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB6T15F18SB
KJB6T15F18SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T15F18SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T15F18SB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB6T15F18SB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4382 pcs Tietolomake KJB6T15F18SB Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold