Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T15F19PAL
KJB6T15F19PAL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T15F19PAL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T15F19PAL
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB6T15F19PAL Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5460 pcs Tietolomake 38999 Style Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 15-19 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Muut nimet IKJB6T15F19PAL
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 19 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Plastic Tulosuoja Environment Resistant
sisältää - Asuminen Color Silver
ominaisuudet Coupling Nut kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kiinnitysmutterin halkaisija 1.266" (32.16mm) Yhteydenotto Tyyppi Crimp