Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB6T15M19HA
KJB6T15M19HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T15M19HA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T15M19HA
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB6T15M19HA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5350 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Composite Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 19 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold