Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T15W18AB
KJB6T15W18AB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T15W18AB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T15W18AB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4098 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB6T15W18AB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4098 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 15-18 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 18
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Olive Drab ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.266" (32.16mm)