Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB6T19J32PB
KJB6T19J32PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T19J32PB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T19J32PB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1572 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KJB6T19J32PB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1572 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Composite Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Joitakin paikkoja 32 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold