Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB6T19M32SN
KJB6T19M32SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T19M32SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T19M32SN
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1371 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KJB6T19M32SN Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1371 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Composite Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 32 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu -