Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T23W53BA
KJB6T23W53BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T23W53BA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T23W53BA
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5325 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero KJB6T23W53BA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5325 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 23-53 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 53
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Olive Drab ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.750" (44.45mm)