KJB6T23W55SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T23W55SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | KJB6T23W55SC |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | KJB6T23W55SC | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1322 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 23-55 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sarja | KJB | Pakkaus | Bulk |
| Suuntautuminen | C | Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Joitakin paikkoja | 55 | Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Asennus Ominaisuus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| ominaisuudet | - | kiinnitys tyyppi | Threaded |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold | Nykyinen arvostelu | - |