Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T25F61AA
KJB6T25F61AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T25F61AA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T25F61AA
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KJB6T25F61AA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1513 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 25-61 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 61
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Plastic Tulosuoja Environment Resistant
sisältää - Asuminen Color Silver
ominaisuudet Coupling Nut kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kiinnitysmutterin halkaisija 1.875" (47.63mm) Yhteydenotto Tyyppi Crimp