Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T25F61BN
KJB6T25F61BN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T25F61BN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T25F61BN
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Product parameter
Osa numero KJB6T25F61BN Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4963 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 25-61 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 61
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.875" (47.63mm)