Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB7T15F19BC
KJB7T15F19BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T15F19BC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB7T15F19BC
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB7T15F19BC Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4546 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 15-19 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen C
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 19
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount