Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB7T17F26SA
KJB7T17F26SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T17F26SA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB7T17F26SA
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KJB7T17F26SA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1227 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu -