KJB7T19F32BB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T19F32BB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | KJB7T19F32BB |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | KJB7T19F32BB | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1801 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Female Sockets |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 19-32 | Shell-materiaali | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel | Sarja | KJB |
| Pakkaus | Bulk | Suuntautuminen | B |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 32 |
| Huomautus | Contacts Not Included | Asennustyyppi | Panel Mount |
| Asennus Ominaisuus | Bulkhead - Front Side Nut | Materiaali Paloluokitus | - |
| Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Lisää materiaali | Plastic | Tulosuoja | Environment Resistant |
| sisältää | - | Asuminen Color | Silver |
| ominaisuudet | - | kiinnitys tyyppi | Threaded |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Kiinnitysmutteri, pinnoitus | - |