Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB7T21W41BA
KJB7T21W41BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T21W41BA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB7T21W41BA
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5026 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB7T21W41BA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5026 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 21-41 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 41
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Olive Drab ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount