Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB7T23F21SC
KJB7T23F21SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T23F21SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB7T23F21SC
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero KJB7T23F21SC Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4773 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen C Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 21 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold