Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB7T23F53AB
KJB7T23F53AB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T23F53AB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB7T23F53AB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KJB7T23F53AB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1592 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 23-53 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 53
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Plastic Tulosuoja Environment Resistant
sisältää - Asuminen Color Silver
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Kiinnitysmutteri, pinnoitus -