Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB7T23F55SE
KJB7T23F55SE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T23F55SE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB7T23F55SE
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB7T23F55SE Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6019 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen E Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 55 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold