Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB7T25W29HC
KJB7T25W29HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB7T25W29HC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB7T25W29HC
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero KJB7T25W29HC Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4117 pcs Tietolomake KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated -
Kirjoita attribuutit Environment Resistant päättyminen Crimp
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS-tila Bulk
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 29
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Valmistajan osanumero KJB7T25W29HC
Suuri halkaisija Mukana 25-29 ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Kuvaus CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP