Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KPSE00F10-6SWF0
KPSE00F10-6SWF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPSE00F10-6SWF0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPSE00F10-6SWF0
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2459 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KPSE00F10-6SWF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2459 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 10-6 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Sarja KPSE
Pakkaus Bulk Muut nimet IKPSE00F10-6SWF0
KPSE00F106SWF0
Suuntautuminen W Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 6 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Polychloroprene
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Olive Drab ominaisuudet Backshell, Cable Clamp
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp
Kiinnitysmutteri, pinnoitus - Kiinnitysmutterin halkaisija -
Yhteydenotto Tyyppi Crimp Yhteydenotto Koko 20
Ota yhteys muotoon Circular Liitintyyppi Receptacle Housing
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPSE00F12-10S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP