Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPSE01B22-55SW
KPSE01B22-55SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPSE01B22-55SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPSE01B22-55SW
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 559 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KPSE01B22-55SW Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 559 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-55
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPSE Pakkaus Bulk
Muut nimet IKPSE01B22-55SW
KPSE01B2255SW
Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 55
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - ominaisuudet Strain Relief
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 7.5A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPSE01E10-6P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP