Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPSE02E14-19SW
KPSE02E14-19SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPSE02E14-19SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPSE02E14-19SW
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2017 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KPSE02E14-19SW Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2017 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 14-19
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPSE Pakkaus Bulk
Muut nimet KPSE02E1419SW Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 7.5A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPSE02E14-19S
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1971
  • Osa#:KPSE02E14-5P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP