KPSE02E22-55SWF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPSE02E22-55SWF0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | KPSE02E22-55SWF0 |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Osa numero | KPSE02E22-55SWF0 | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1005 pcs | Tietolomake | KPT,KPSE,KPTC Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Female Sockets |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 22-55 | Shell-materiaali | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Chromate over Cadmium | Sarja | KPSE |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | IKPSE02E22-55SWF0 KPSE02E2255SWF0 |
| Suuntautuminen | W | Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Joitakin paikkoja | 55 | Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Tulosuoja | Environment Resistant | sisältää | - |
| Asuminen Color | Olive Drab | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |