Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPSE06A10-6SW
KPSE06A10-6SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPSE06A10-6SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPSE06A10-6SW
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1808 pcs
Product parameter
Osa numero KPSE06A10-6SW Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1808 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 10-6
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPSE Pakkaus Bulk
Muut nimet KPSE06A106SW Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 6
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 7.5A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPSE06A12-10S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
  • Varastossa:2237
  • Osa#:KPSE06A10-6S
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1817
  • Osa#:KPSE06A10-6P
  • Kuvaus:CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP