Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPSE07F22-21SW
KPSE07F22-21SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPSE07F22-21SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPSE07F22-21SW
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 799 pcs
Product parameter
Osa numero KPSE07F22-21SW Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 799 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 1000VAC, 1400VDC
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 12-3
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPSE Pakkaus Bulk
Muut nimet IKPSE07F22-21SW
KPSE07F2221SW
Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 21
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Strain Relief
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 13A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPSE07P10-6P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
  • Varastossa:1056
  • Osa#:KPSE07F18-32S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP