Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPT02E12-10SW
KPT02E12-10SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPT02E12-10SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPT02E12-10SW
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 10POS BOX W/SKT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4101 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KPT02E12-10SW Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 10POS BOX W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated 600VAC, 850VDC
Kirjoita attribuutit Environment Resistant päättyminen Solder Cup
Sarja MIL-DTL-26482 Series I, KPT RoHS-tila Bulk
Muut nimet IKPT02E12-10SW
KPT02E1210SW
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Panel Mount, Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistajan osanumero KPT02E12-10SW
Suuri halkaisija Mukana 12-10 ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Kuvaus CONN RCPT 10POS BOX W/SKT
Nykyinen arvostelu 7.5A Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock
Yhteydenotto Material W Yhteydenotto Finish Paksuus Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPT02E12-14S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
  • Varastossa:4510
  • Osa#:KPT02E12-10S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP