Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPT06F22-41SWF80
KPT06F22-41SWF80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPT06F22-41SWF80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPT06F22-41SWF80
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4772 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KPT06F22-41SWF80 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4772 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-41
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPT Pakkaus Bulk
Muut nimet IKPT06F22-41SWF80
KPT06F2241SWF80
Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 41
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet Strain Relief kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A