Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPT08B16-23P
KPT08B16-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPT08B16-23P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPT08B16-23P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 966 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KPT08B16-23P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 966 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 12-3
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPT Pakkaus Bulk
Muut nimet KPT08B1623P Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 23
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle Asennus Ominaisuus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - ominaisuudet Strain Relief
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)