Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPT6F18-32SWF80
KPT6F18-32SWF80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPT6F18-32SWF80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPT6F18-32SWF80
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5006 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KPT6F18-32SWF80 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5006 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 18-32
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPT Pakkaus Bulk
Muut nimet IKPT6F18-32SWF80 Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 32
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet Strain Relief kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7.5A
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Female Sockets Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPT6J10-6P23
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
  • Varastossa:868
  • Osa#:KPT6F14-5S23
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP