Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KPTC06F16-26PA206
KPTC06F16-26PA206
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPTC06F16-26PA206 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPTC06F16-26PA206
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5424 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KPTC06F16-26PA206 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5424 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 16-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Cobalt Sarja KPTC
Pakkaus Bulk Muut nimet IKPTC06F16-26PA206
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 26 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Polychloroprene Tulosuoja Environment Resistant
sisältää - Asuminen Color Black
ominaisuudet Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt
Kiinnitysmutterin halkaisija 1.307" (33.20mm) Yhteydenotto Tyyppi Solder Cup