Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KPTC2E16-23P
KPTC2E16-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPTC2E16-23P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPTC2E16-23P
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5724 pcs
Product parameter
Osa numero KPTC2E16-23P Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5724 pcs Tietolomake KPTC Series
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Gauge tai Range - AWG 16 (1), 20 (22)
Käyttö Unshielded Kirjoita attribuutit Environment Resistant
Tyyppi For Male Pins pinosuunnassa Crimp and Solder Cup
Suojuksen irrotus Circular Kuorimateriaali, Finish -
Shell Finish Aluminum Alloy Sarja MIL-DTL-26482 Series I, KPTC
RoHS-tila Bulk Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab
Muut nimet IKPTC2E16-23P Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 23 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero KPTC2E16-23P Suuri halkaisija Mukana 16-23
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock
Kiinnitysmutteri, pinnoitus - Kiinnitysmutterin halkaisija Chromate over Cadmium
Ota yhteys muotoon Polychloroprene Yhteydenotto Material N (Normal)
Liitintyyppi Receptacle Housing Body Material Flange
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPTC2E14-5S-D
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT