Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPTC6E20-16PDDNMB
KPTC6E20-16PDDNMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPTC6E20-16PDDNMB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPTC6E20-16PDDNMB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4646 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KPTC6E20-16PDDNMB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4646 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 1000VAC, 1400VDC
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 20-16
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPTC Pakkaus Bulk
Muut nimet KPTC6E2016PDDNMB Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet Shrink Boot Adapter kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 13A