Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KPTC6F16-23P
KPTC6F16-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPTC6F16-23P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPTC6F16-23P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 23POS INLINE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5552 pcs
Product parameter
Osa numero KPTC6F16-23P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 23POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5552 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 16-23 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Sarja KPTC
Pakkaus Bulk Muut nimet IKPTC6F16-23P
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 23 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Polychloroprene Tulosuoja Environment Resistant
sisältää - Asuminen Color Olive Drab
ominaisuudet Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 23 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Kiinnitysmutterin halkaisija 1.307" (33.20mm) Yhteydenotto Tyyppi Solder Cup