Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPTC6F20-16PDMA
KPTC6F20-16PDMA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPTC6F20-16PDMA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPTC6F20-16PDMA
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5059 pcs
Product parameter
Osa numero KPTC6F20-16PDMA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5059 pcs Tietolomake KPTC6F20-16PDMAKPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 1000VAC, 1400VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 20-16
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPTC Pakkaus Bulk
Muut nimet IKPTC6F20-16PDMA Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet Strain Relief kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 13A
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:KPTC6F20-41PD
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
  • Varastossa:4347
  • Osa#:KPTC6F20-16PD
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
  • Varastossa:2172
  • Osa#:KPTC6F20-16P
  • Kuvaus:CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
  • Osa#:KPTC6F20-16SD
  • Kuvaus:CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE