Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KPTC6F22-41P
KPTC6F22-41P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPTC6F22-41P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPTC6F22-41P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5442 pcs
Product parameter
Osa numero KPTC6F22-41P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5442 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 22-41 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Sarja KPTC
Pakkaus Bulk Muut nimet IKPTC6F22-41P
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 41 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Polychloroprene Tulosuoja Environment Resistant
sisältää - Asuminen Color Olive Drab
ominaisuudet Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Kiinnitysmutterin halkaisija 1.657" (42.10mm) Yhteydenotto Tyyppi Solder Cup