Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDB1-51PSP
MDB1-51PSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDB1-51PSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDB1-51PSP
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 561 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDB1-51PSP Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 561 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kuorimateriaali, Finish -
Sarja MDB Pakkaus -
Muut nimet 095488-0109 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 51
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Tulosuoja - Kotelon materiaali Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (2-56) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A