Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-100SL2B
MDM-100SL2B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-100SL2B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-100SL2B
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICROD RCPT 100POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 347 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-100SL2B Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICROD RCPT 100POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 347 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet 097391-0265 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 4 Joitakin paikkoja 100
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Type, Micro-D Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDM-100SL61L
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:389
  • Osa#:MDM-100SL61B
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:352
  • Osa#:MDM-100SSF
  • Varastossa:4025
  • Osa#:MDM-100SL2B1
  • Varastossa:387
  • Osa#:MDM-100SSA