Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > D-Sub-kaapelit > MDM-21PH034L
MDM-21PH034L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-21PH034L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-21PH034L
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 21POS PIN 8"
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1525 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-21PH034L Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 21POS PIN 8" Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1525 pcs Tietolomake Microminiature CatalogMDM-21PH034L
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
Tyyppi D-Type, Micro-D suojaus -
Sarja MDM Muut nimet IMDM-21PH034L
MDM21PH034L
Joitakin paikkoja 21 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Pituus 0.667' (203.20mm, 8.00") Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Yhteydenotto Finish Paksuus -