Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > D-Sub-kaapelit > MDM-25PH016P
MDM-25PH016P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-25PH016P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-25PH016P
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 25POS PIN 6"
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1487 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-25PH016P Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 25POS PIN 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1487 pcs Tietolomake Microminiature CatalogMDM-25PH016P
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
Tyyppi D-Type, Micro-D suojaus -
Sarja MDM Muut nimet 096516-0278
IMDM-25PH016P
IMDM-25PH016P-ND
MDM25PH016P-ND
Joitakin paikkoja 25 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Pituus 0.500' (152.40mm, 6.00") Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Yhteydenotto Finish Paksuus -