Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-25SCBR
MDM-25SCBR
MDM-25SCBR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-25SCBR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-25SCBR
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / RoHS-yhteensopiva
In Stock 599 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-25SCBR Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 599 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet 096517-0205
IMDM-25SCBR
IMDM-25SCBR-ND
MDM-25SCBR-ND
MDM25SCBR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Type, Micro-D Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDM-25SCBRM7
  • valmistajat:Cannon