Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > D-Sub-kaapelit > MDM-25SH017L
MDM-25SH017L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-25SH017L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-25SH017L
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 25C S 72" YEL JACKS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 849 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-25SH017L Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 25C S 72" YEL JACKS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 849 pcs Tietolomake
Kategoria Kaapeliasennukset Sarja *
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus D-Sub Cable Assembly to
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDM-25SH019B
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:MICRO-D PLUG 25POS SKT 6" WIRE