Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-25SH027P
MDM-25SH027P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-25SH027P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-25SH027P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1635 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-25SH027P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1635 pcs Tietolomake MDM-25SH027PMicrominiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet IMDM-25SH027P
MDM25SH027P
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (2-56) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Type, Micro-D Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDM-25SH028B
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:MICRO-D PLUG 25POS SKT 12" WIRE
  • Varastossa:1823
  • Osa#:MDM-25SH027L
  • valmistajat:Cannon