Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-31SBS
MDM-31SBS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-31SBS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-31SBS
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 531 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-31SBS Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 531 pcs Tietolomake Microminiature CatalogMDM-31SBS Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 31 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Type, Micro-D
Väri - Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDM-31SBRP
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A SLDR
  • Varastossa:5471
  • Osa#:MDM-31SBSP
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:519
  • Osa#:MDM-31S
  • Kuvaus:MICRO 31 F SOD A101
  • Varastossa:1189
  • Osa#:MDM-31SBSM7