Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > D-Sub-kaapelit > MDM-31SH003P
MDM-31SH003P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-31SH003P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-31SH003P
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 31POS SKT 18"
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1321 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-31SH003P Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 31POS SKT 18" Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1321 pcs Tietolomake MDM-31SH003PMicrominiature Catalog
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
Tyyppi D-Type, Micro-D suojaus -
Sarja MDM Muut nimet 096519-0057
IMDM-31SH003P
IMDM-31SH003P-ND
MDM31SH003P-ND
Joitakin paikkoja 31 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Pituus 1.50' (457.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Yhteydenotto Finish Paksuus -