Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > D-Sub-kaapelit > MDM-31SH025F
MDM-31SH025F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-31SH025F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-31SH025F
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 31POS SKT 10"
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1416 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-31SH025F Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO 31POS SKT 10" Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1416 pcs Tietolomake MDM-31SH025FMicrominiature Catalog
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
Tyyppi D-Type, Micro-D suojaus -
Sarja MDM Muut nimet IMDM-31SH025F
MDM31SH025F
Joitakin paikkoja 31 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Pituus 0.833' (254.00mm, 10.00") Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Yhteydenotto Finish Paksuus -