Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-31SL1M2
MDM-31SL1M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-31SL1M2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-31SL1M2
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 621 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-31SL1M2 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 621 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet 096519-0507 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 31
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Cable Side, Male Jackscrew (2-56) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A