Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-37PL61M5
MDM-37PL61M5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-37PL61M5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-37PL61M5
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 612 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-37PL61M5 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 612 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet 096520-0940 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Cable Side, Male Jackscrew (2-56) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Type, Micro-D Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDM-37PSA
  • valmistajat:Cannon