Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-51PCBRL61
MDM-51PCBRL61
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-51PCBRL61 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-51PCBRL61
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 51POS R/A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 336 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-51PCBRL61 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 51POS R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 336 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet 096522-1175 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 51
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Type, Micro-D Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
MDM-51PCBR-F222 Image
  • Osa#:MDM-51PCBRM7
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN MICRO-D PLUG 51POS R/A SLDR
  • Varastossa:419
  • Osa#:MDM-51PCBR
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:511
MDM-51PCBR-A174-F222 Image
MDM-51PCBRP Image
  • Osa#:MDM-51PCBRP