Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-51PSM2
MDM-51PSM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-51PSM2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-51PSM2
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 797 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-51PSM2 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 797 pcs Tietolomake Microminiature CatalogMDM-51PSM2
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet IMDM-51PSM2
MDM51PSM2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 51
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Cable Side, Male Jackscrew (2-56) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A